<oembed><version>1.0</version><provider_name>Dawn Originals</provider_name><provider_url>http://www.dawnbanning.com/newsblog</provider_url><author_name>dawn</author_name><author_url>http://www.dawnbanning.com/newsblog/author/admin/</author_url><title>DSC03381</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="gqrvMkPs7J"&gt;&lt;a href="http://www.dawnbanning.com/newsblog/art-ironman/dsc03381/"&gt;DSC03381&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="http://www.dawnbanning.com/newsblog/art-ironman/dsc03381/embed/#?secret=gqrvMkPs7J" width="600" height="338" title="&#x201C;DSC03381&#x201D; &#x2014; Dawn Originals" data-secret="gqrvMkPs7J" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;